przejdź do treści strony
baner serwisu

Aktualności

Dzień otwarty w SP nr 51

W ostatnich dniach, szczecińskie szkoły podstawowe chętnie organizują Dni otwarte. 3 marca br.  w Szkole Podstawowej nr 51 im. prof. Stanisława Helsztyńskiego odbyło się podobne spotkanie.

Na Dni otwarte szczecińskich szkół podstawowych, zaproszeni są w szczególności rodzice, którzy stoją przed wyborem ścieżki edukacyjnej swojego dziecka. Tym razem było podobnie. Rodzice i opiekunowie, którzy w miniony czwartek pojawili się w Szkole Podstawowej nr 51, mogli porozmawiać z kadrą pracującą właśnie w tej placówce, a także zapoznać się z warunkami panującymi zarówno w szkole, jak i jej najbliższym otoczeniu. Nauczyciele oraz dyrekcja szkoły, chętnie odpowiadała na wszelkie pytania, związane z rekrutacją dzieci 6-letnich do pierwszych klas szkół podstawowych lub do oddziałów zerowych, a także wyjaśniała kwestie, związane m.in. z dojrzałością dziecka do podjęcia nauki w szkole.

W Dniu otwartym SP nr 51 im. prof. Stanisława Helsztyńskiego wziął również udział prezydent Szczecina – Piotr Krzystek, a także Lidia Rogaś – dyrektor Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Szczecin.


Dzień otwarty SP

2016/03/04