przejdź do treści strony
baner serwisu

Aktualności

Dzień otwarty w SP nr 56

W minioną środę, 2 marca br. kolejna szczecińska podstawówka zorganizowała swój Dzień otwarty. W jego trakcie rodzice stojący przed wyborem szkoły dla swojego dziecka, mogli  między innymi porozmawiać z kadrą, zapoznać się z ofertą szkoły oraz zobaczyć liczne pokazy przygotowane przez uczniów.

Tego dnia, rodzice i opiekunowie, mogli porozmawiać o obawach i wątpliwościach związanych z wyborem ścieżki edukacyjnej dla ich pociechy. Cennymi radami  i wskazówkami służyła im kadrą pracująca w SP nr 56. Ponadto, dyrektor szkoły - pani Bożena Wojtkiewicz, zorganizowała specjalne spotkanie, podczas którego została przedstawiona bogata oferta SP nr 56, a także udzielone zostały odpowiedzi, na wszelkie pytania, które są związane na przykład z wyborem odpowiedniej placówki. W spotkaniu udział wziął również Piotr Krzystek – prezydent Szczecina, a także Lidia Rogaś – dyrektor Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Szczecin.

W ramach urozmaicenia Dnia otwartego, w salach lekcyjnych odbywały się między innymi różnorodne zajęcia pokazowe oraz prezentacje sprzętu multimedialnego, który na co dzień jest wykorzystywany w szkole. Wszyscy, którzy w minioną środę, pojawili się w murach SP nr 56 mogli obejrzeć również ciekawe występy artystyczne, przygotowane z dużym zaangażowaniem przez dzieci, na co dzień uczęszczające właśnie do tej placówki Tego dnia, na korytarzach Szkoły Podstawowej nr 56 rozbrzmiewały szanty, a w sali gimnastycznej odbyły się liczne pokazy wokalno-taneczne, w wykonaniu uczniów.


Dzień otwarty SP56

2016/03/03