przejdź do treści strony
baner serwisu

Aktualności

Dzień otwarty w SP nr 68

23 lutego br. w szczecińskiej Szkole Podstawowej nr 68 im. 12 Pułku Ułanów Podolskich  został zorganizowany Dzień otwarty. Wzięli w nim udział m.in. rodzice dzieci 6-letnich, opiekunowie uczniów już uczęszczających do tej szkoły oraz  prezydent Szczecina Piotr Krzystek.

W programie wydarzenia znalazło się wiele ciekawych punktów i atrakcji – zarówno dla najmłodszych, jak i ich rodziców oraz opiekunów. Rodzice mogli między innymi porozmawiać z dyrekcją szkoły oraz nauczycielami w niej pracującymi, a także spotkać się z przyszłymi wychowawcami klas pierwszych, którzy w nadchodzącym roku szkolnym 2016/2017, będą zajmować się uczniami, rozpoczynającymi swoją edukację właśnie w tej szkole. Rodzice mogli również poznać pracowników oddziałów przedszkolnych oraz świetlic, a także zapoznać się z nowoczesnymi metodami nauczania, do których wykorzystywane są m.in. tablice interaktywne. Dodatkowo, zainteresowani mogli skorzystać także ze specjalnie zorganizowanych z okazji Dnia otwartego, konsultacji z pedagogiem szkolnym pracującym w SP nr 68, a także przedstawicielami poradni pedagogiczno-psychologicznej.

Najmłodsi uczestnicy Dnia otwartego również nie mogli narzekać na brak atrakcji. Zorganizowano dla nich liczne zabawy i konkursy. Mieli również możliwość obejrzenia występów artystycznych, pokazów oraz prezentacji, przygotowanych przez uczniów SP nr 68.


Dni Otwarte SP 68

2016/02/25